0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بازگشت به صفحه فروشگاه

داستان بازلی

از 2014

برند بازلی، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 2014 در ایران و در عرصه پوشاک، آغاز نمود. همچنین با اتکا بر دانش تخصصی و همگام با تکنولوژی هزاره سوم صنعت پوشاک، گام‌های اساسی در این صنعت برداشت. محصولات بازلی از اولین سال فعالیت تا به امروز، جلوه‌ای از سه باور اصلی برند یعنی برازندگی، زیبایی و کیفیت است. بازلی از ابتدا در تلاش بود تا تعهدات خود نسبت به ایران و قوانین مدنی حاکم بر کشور، در سراسر فعالیت صنعتی خود نشان دهد. با هدف‌گذاری‌های بلند مدت در زمینه اشتغال‌زایی، تبدیل به یک شرکت صنعتی و کسب و کاری خانوادگی شد. 

بیوگرافی مؤسس بازلی

مسعود بیگدلی، مدیر و مؤسس این برند، با هدف ترویج خوش‌پوشی در ایران توانست طی فعالیت چندین‌ساله برند خود را در صنعت پوشاک داخلی ثابت کند. آقای بیگدلی متولد 20 تیر 1369 در استان تهران‌اند. مؤسس بازلی از دوران کودکی به واسطه پدر، با صنعت تولید پوشاک آشنایی داشته است. از دوران کودکی تا به امروز، به ورزش علاقه زیادی داشتند. رشته ورزشی ژیمناستیک در دوران کودکی، والیبال و فوتبال در سنین نوجوانی و جوانی، از سرگرمی‌ها و تفریحات ایشان بود. علاقه به فوتبال، زمینه‌ساز ایجاد همکاری‌هایی بین بازلی با فوتبالیست‌ها شد.

حوزه فعالیت بازلی

بازلی از همان ابتدا با هدف تهیه پوشاک آقایان فعالیت خود را آغاز کرد و توانست با کسب تجربه، از برندهای مطرح در ایران شود. این برند با تیم مجرب و متخصص خود در زمینه طراحی و تولید، با استفاده از متریال باکیفیت، محصولات‌اش را در بازار عرضه می‌کند. طبق روال همیشگی، تیم ما سالانه دو کالکشن بهاره‌تابستانه و پاییز­­زمستانه ارائه می‌دهد.

 

شعب بازلی

برند مردانه بازلی، در حال حاضر دارای 11 شعب فعال در تهران، کرج، مشهد، رشت، تبریز و اراک است. هم‌چنین با گسترش ویروس کرونا و با هدف ارائه محصولات به مشاغل خاص مانند مدیران، فعالیت مجازی خود را در قالب فروش مجازی آغاز نمود. در این راستا، سایت و پیج کاری این برند به ارائه مشاوره و فروش محصولات به مشتریان گرامی می‌پردازد و توانسته است تا دغدغه خرید حضوری را به‌طور چشم‌گیری کاهش دهد.

واژه بازلی

شاید برای شما نیز سؤال باشد که معنای برند تحت‌الفظی برند چیست. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که بازلی، واژه‌ای با ریشه ایرانی به معنای مرد خردمند و دوراندیش است.

افتخارات مجموعه

همکاری‌های برجسته بازلی

  • 2019: همکاری با بازیکنان تیم محبوب پرسپولیس
  • 2020 و 2021: همکاری با تیم ملی فوتبال ایران و تیم فوتبال ستارگان هنر ایران
  • 2021: همکاری با ستارگان جوان و سرشناس سینما
  • سال 2022: همکاری با عوامل فیلم «مرد بازنده»

ارزش‌ها

  • تعهد به ایران، خانواده و قوانین مدنی
  • متکی به دانش به‌روز صنعت مد و فشن در زمینه طراحی و تولید
  • اشتغال‌زایی و کمک به احیای چرخه اقتصادی
  • تمرکز بر استفاده از منابع داخلی در زمینه متریال اولیه

بازلی در تلاش است تا در راستای تعهد به قوانین مدنی ایران و احترام به خانواده و با اتکا به دانش به‌روز صنعت مد و فشن، در زمینه طراحی و تولید محصولات درجه یک ایرانی، به صنعت اشتغال‌زایی ایران رونق دهد. از اهداف اصلی برند، تمرکز بر استفاده از منابع داخلی در زمینه تهیه متریال اولیه و کمک به احیای چرخه اقتصادی است.

©2023 - BAZZELLI-All rights reserved

تماس با مشاوران بازلی

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

021-26247554021-26217630
سوالات خود را از مشاوران بازلی بپرسید.