باشگاه مشتریان بازلی

به باشگاه مشتریان بازلی خوش آمدید.

باشگاه مشتریان بازلی، در راستای قدردانی از اعتماد شما و به منظور افزایش رضایت‌مندی هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز، خدمتی ویژه برای شما عزیزان در نظر گرفته‌است.

تمامی مشتریان محترم می‌توانند به عضویت باشگاه مشتریان درآمده و از خدمات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوند.

مشتریان بر حسب مبلغ نهایی خرید خود، امتیاز کسب می‌کنند و طبق امتیاز کسب شده، وارد یکی از دسته‌های مشتریان برنز، نقره‌ای، گلد و الماس می‌شوند. که سطح خدمات ارائه شده برای هر کدام از این دسته‌ها متفاوت است.

نحوه ی کسب امتیاز:

مشتریان عزیز به ازای مبلغ 2.000.000 ريال خرید، 1 امتیاز کسب می نمایند و برای ارتقا گروه خود با توجه به جدول و کسب امتیاز مورد نظر به گروه بعدی راه می‌یابند.

درصد اعتبار حداقل امتیاز بازه خرید دسته بندی
صفر 0 زیر 20 میلیون تومان کلاسیک
4% 100 20 تا 50 میلیون تومان برنز
6% 250 50 تا 70 میلیون تومان نقره ای
8% 350 70 تا 100 میلیون تومان طلایی
10% 500 بالای 100 میلیون تومان الماس

 

قوانین باشگاه مشتریان :

خدمات مربوط به هر سطح با توجه به امتیاز کسب شده توسط مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

امتیاز محاسبه شده حتی بعد استفاده از تمامی خدمات در سیستم باقی مانده و با امتیاز خریدهای بعدی تجمیع شده و بدین ترتیب مشتریان در سطوح بالاتری قرار می‌گیرند.

تحویل پاداش‌های باشگاه صرفا به فرد خریدار تعلق می‌گیرد، حساب کاربری براساس اطلاعات ثبت شده در سیستم کارگزاری خواهند شد و باشگاه از ارائه‌ی خدمات به سایر افراد معذور است.

کاربران عزیز توجه فرمایند، با توجه به قوانین باشگاه اهدای مبلغ ریالی پاداش به جای پاداش مد نظر و یا دریافت وجه نقد از مشتریان به عنوان ما‌به‌تفاوت با امتیاز اهدا شده امکان پذیر نمی باشد.

لازم به ذکر است اعتبار هر یک از خدمات، از زمان صدور فاکتور به مدت 6 ماه می باشد. بدین معنی که خدمات هر سطح تا 6 ماه در سیستم باقی می‌ماند و در مراجعات بعدی به مشتریان قابل ارائه می‎‌باشد اما در صورت عدم خرید مجدد از بازلی تا مدت 6 ماه، مشتریان یک دسته از گروه خود نزول می نماید.

برای کسب امتیاز در باشگاه مشتریان بازلی راه سختی در پیش ندارید.شما در سیستم باشگاه مشتریان بازلی ثبت نام می شوید و با هر خرید خود امتیاز کسب می‌کنید که این امتیاز ها در نرم افزار‌های هوشمند موجود در فروشگاه‌های ما ثبت می‌شوند و به‌محض کسب امتیاز لازم برای رسیدن به اولین سطح دریافت پاداش، میزان اعتبار از طریق پیامک به شما اعلام میگردد و سطح خدمات به شما توضیح داده‌ می‌شود.

تعهدات:

هرگونه تغییرات در قوانین باشگاه مشتریان از طریق همین صفحه به اعضای محترم باشگاه اعلام می‌گردد.

باشگاه مشتریان متعهد به حفاظت از حریم خصوصی اعضای باشگاه می باشد.

از اعضا محترم باشگاه مشتریان بازلی خواهش می­کنیم در صورت هرگونه سواستفاده از حساب کاربری خود در باشگاه مشتریان بازلی و یا عملکردی مغایر با قوانین، دفتر مرکزی بازلی را مطلع گردانند.